Home Sweet Home Ретро Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај Торбичка, Водоотпорен Кожа Козметички Складирање Комплет За Чанта

Home Sweet Home Ретро Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај Торбичка,

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76
Залиха:

Малата Големина Е Погодно За Вас Да Се Носи Кога Се Патува.По Тестирање, Чување на Кармин Кој Подолго Од 7cm Нема да се Лизга Надвор Лесно.Земете мал шминка случај во торба, да ги задржи вашите најдобри во секое време.Многу мал за да се фрли во вашата чанта или торба.Лесно За Чистење, Само Избришете ја Со Хартиена Крпа. Секој кармин случај доаѓа со огледало внатре, донесе погодност за вас кога го користите, и секој кармин случај има складирање тока, спречување на вашиот кармин форма на лизгање надвор.7 ВО, погодно за вас да се носат кога патувате.Преку Нашите Мали Кармин Случај, Направи Што Повеќе Деликатна, Направи Вашата Работа Повеќе Организирани.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Носат На Кармин Случај Е Направен Од Микрофибер Кожа, Кој Е Водоотпорен И Многу Мека На Допир. Овој мал шминка торбичка одржите вашиот кармин во внатрешноста на тоа, ви помогне да ги организирате вашиот кармин уредно и може да се избегне секогаш во потрага за кармин во вашата торба.Направи Што Повеќе Деликатна.Главни Карактеристики : 1.Овој Мал Шминка Организатор, Совршена Како Корисен Подарок За Вашата Мајка, Сопруга, Пријателка, Сестри И Ќерки.ВГРАДЕН-ВО ВНАТРЕШНОСТА ОГЛЕДАЛО : Доаѓа Со Мали Огледало, Кој Е Погоден За Вас Да се Шминка во секое време И Насекаде.Секоја Жена Заслужува Да Има Деликатна Живот И Лекување на Себе си Добро. Совршена како корисен подарок за вашите драги мајка, сопруга, сестра, пријателка, ќерки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата