Обичај Фото Позадина Страна се Насликани Банана Остава Дожд Шумски Растенија Зелен Лист Оркестарот Ѕидното Сликарство Позадини за Дневна Соба-300cmx210cm

Обичај Фото Позадина Страна се Насликани Банана Остава Дожд Шумски Растенија Зелен Лист Оркестарот Ѕидното Сликарство

Достапно за вашата нарачка
DEN 1812.00
Залиха:

ГОЛЕМИНА : 300cm X210cm(118.11by82.681in).Материјал : ТВ ѕид, плафон - високо-одделение не-плетени ткаенини, кат налепница - пвц, водоотпорен материјал, не-токсични и безопасно.Овие 3 D Позадини изгледаат многу реални давајќи им на гледачите вистински прозорец убава одлична модерна сцена која ќе ја направи вашата соба изгледа неверојатно.Тие не содржат штетни материи, и се соодветни за детски соби или спални соби.Лесно да се чисти чистење отпор.здраво.еколошки.враќање на еколошки живот.Без разлика во која големина сакате можеме да го направиме тоа за вас Тротоарите или wallpaper .БРЗО И БЕЗБЕДНО.ПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИ : е високо квалитетен материјал, отпорен на deforming, odourless.На воздушни меури, брчки или набори не се појави по инсталацијата.Нашите позадини имаат мазна surfaces UV отпорни трајна боја, odourless, отпорен на вода.Интензивни бои.Тие не содржат штетни материи, и се соодветни за детски соби или bedrooms INSTALLATION : супер лесно!Само применуваат лепак директно на ѕидот, лежеше на ленти еден покрај друг, притиснете и тоа е тоа!Дури и ако тоа е прв пат монтажа не-плетени позадина, нема потреба да се плаши од неуспехот.Можете лесно да се справите на хартија пред да ја залепите има set QUICK & БЕЗБЕДНО ИСПОРАКА : производот е спакуван во трајни картон.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата