Сојузничките Месинг FR-20 Fresno Колекција Облека Кука, Венецијански Бронза

Сојузничките Месинг FR-20 Fresno Колекција Облека Кука, Венецијански Бронза

Достапно за вашата нарачка
DEN 311.52
Залиха:

Направени од најдобрите солидна месинг материјали.Ѕидот монтирани дизајн е идеален за употреба на простор.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Достапни во широк спектар на дизајнер завршува.Современ дизајн со традиционалните елементи на дизајнот.Предвидено со ограничено траење.Опис на производот современата мотив од оваа елегантна колекција има безвременски жалба.Облека Кука е изградена од најдобрите солидна месинг материјали за да се обезбеди здрав кука за вашата облека и крпи.Јадицата е завршена со нашиот дизајнер живот завршува за да се обезбеди сигурен перформанси Од Производителот Додадете око фаќање дизајн и стил на вашата бања со оваа модерна Панорама Колекција Облека Кука.Направени од високо влијание тешки трајни солидна месинг и обликувани како заштитна nonslip зафат да се одржи како и за живот заврши.На Fresno Колекција е здрав изглед на собата со храбар блок дизајн покриена со дебел, заоблени парчиња за да безбедно се одржи облека, крпи, бања ткива, хартија за крпи во место.Тоа е еден вид на ажурирање на традиционален дизајн се гледа во нашата Континентална колекција – можеби, Френк Лојд Рајт ги исполнува Павле го почитуваат.Ние сме особено горди на не-ролна тоалетна хартија и хартиена крпа носители со кратки раце кои вртливата нагоре и надолу за да се овозможи тркалаат промени со една рака – одличен дизајн и привлечни можности за луѓето со ограничени умешност.Евро стил тоалетна хартија носител е слично лесен за употреба.Особено сме љубители на јасна изглед на колекцијата е одежда кука како и неговите мулти кука полици.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата