Nexel 4 Ниво Жица Shelving Стартер Единица, Нерѓосувачки Челик, 36W x 30D x 54H

Nexel 4 Ниво Жица Shelving Стартер Единица, Нерѓосувачки Челик, 36W x 30D x 54H

Достапно за вашата нарачка
DEN 19428.00
Залиха:

Стартер Единица вклучува 4 мислења со израмнување на нозе, 4 жица полиците и пластични snap на ракавите за да се обезбеди полиците да мислења.Нерѓосувачки Челик единица карактеристики мазна, атрактивни, електро полиран финиш се дизајнирани за да се справи со екстремни влажни, топли или студени средини.Засилен полиците со заварени површината ребра за дополнителна сила.Отворен дизајн, да го зголеми воздух и светлина циркулација и да се минимизира прашина акумулација.Полиците лесно да се прилагоди без алатки во 1" на зумот.NSF одобрен за влажно или суво употреба. , Број на 1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата