Inside Story Антички Злато Фах 12.5x8.5 - Модерна Служат Отоманската Послужавник за Појадок, Бар, Алкохол - Кафе на Маса - Декоративни Злато за Парфеми, Шминка Суета, Накит, Бањ

Inside Story Антички Злато Фах 12.5x8.5 - Модерна Служат Отоманската Послужавник за Појадок, Бар, Алкохол - Кафе

Достапно за вашата нарачка
DEN 791.76
Залиха:

На јасна лак штити златна фолија квадрати што го прави единствен лента во дизајнот.Злато Фах Декоративни — Inside Story злато служат коцки за оркестарот е едноставна и чиста елегантен дизајн.Го прави Голем Дар — Inside Story злато фах декоративни е одличен подарок идеја.Злато бања фах го спречува работи од создавање на нередот од вашиот шалтери и го прави многу лесно да најдете токму она што го барате за.Стилски и Елегантен Послужавник — Inside Story домот мала златна отоманската послужавник за дневна соба додава декоративен елемент на масата и на функционалноста да се осигура дека може ефикасно да се соберат сите предмети за еден оброк на трпезариска маса.Рачките се сече на двата краја.На златна фолија плоштади се применува на злато служат на послужавник, а потоа обложен со јасна лак, што секој фах уникатен.Основата е мека чувствува и ќе го заштити вашиот мебел.5 инчен обезбедува стилски начин да се прикаже декоративни предмети или да им служи на гостите додека забавни.Таа прави стилски позадина за декоративни предмети како вазни, свеќи, мали planters, или сезонски аранжман.Inside Story Декоративни Служат Фах : Оваа елегантна дрвени кафе бар фах 12.Основата е мека чувствува и ќе го заштити вашиот мебел.Ако имате било какви загриженост, ве молиме контактирајте со нас.Декоративен дрво лента ви овозможува да се носат храна и пијалоци и лесно да имаат појадок во кревет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата