JUSTPENGHUI 6 3 Компјутери-10мм Стакло Вежба Малку Сет Падна Керамичка Плочка Машина со Хексадецимален месо тело Тројна заробиме Дупка Вежба за алат Вежба малку (Боја : Сре

JUSTPENGHUI 6 3 Компјутери-10мм Стакло Вежба Малку Сет Падна Керамичка Плочка Машина со Хексадецимален месо тело

Достапно за вашата нарачка
DEN 428.64
Залиха:

Нашите производи имаат стабилни перформанси и висока сигурност.Изборот на високо-квалитетните материјали е вашиот најдобар избор, совршено одговараат на делови треба да се замени.Примена на керамички, плочки и стакло drlling.Одлична алатка за да се направи фантастичен работи.Тие се добри алатки за да се направи фан tastic работи.Оваа вежба малку се користи во градење индустрија, како тие се брза акција долг живот.Добредојдовте на нашиот магазин, нашиот хардвер производи се направени од високо-квалитетни материјали и сигурен во квалитетот.Добредојдовте на нашиот магазин за purchase Factory директна продажба, специјализирана во производство на различни Дупка Видов Серија .Материјал : metalcolour : Silver Package Содржина : 1 сет x Стакло Вежба Малку Сет(6pcs)Само над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата