Fahome Маса Крпа Навремено Слободни Трпезариска Маса Покрие Правоаголник 54 x 109, Лето Плажа Кокос Влечки Силуета Шема Истури Доказ Tablecloth, Памук, Лен Табела ги Опфаќа за

Fahome Маса Крпа Навремено Слободни Трпезариска Маса Покрие Правоаголник 54 x 109, Лето Плажа Кокос Влечки Силуета

Достапно за вашата нарачка
DEN 1089.60
Залиха:

【МОДА СМИСЛА】 : импресивен и издржливи табела поклопецот се очекува да биде траен и стилски додаток за вашиот дом.Светли, живописни бои, и употреба на сликар очите за да направите уникатни модели, креирање на романот и удобна атмосфера што ќе љубов.Лесно Care Made на висок квалитет на памучна ткаенина за да се спречи носат.Користете Scene This tablecloth е совршен за вашата празник декорација.Тоа е совршен за различни прилики, вклучена вечери, забави, родендени, излети, скара, кампување, бебето тушеви, свадби, и други секојдневна употреба.Tablecloths се достапни во различни големини и богата светла боја дизајни, кои лесно можат да натпревар различни почетни стилови.Без разлика дали тоа е семејство вечера за време на празници, зголемување на резолуцијата на вечера со гурмански пријатели, или дневна бранч, вашата маса сценографијата секогаш треба да бидат сјае Features Our табела маска е направена на здрава и безбедна природен материјал памук, лен, кои лесно може да се заштити вашата маса и мебел од гребнатини, дамките и сонцето штета.Тоа е исто така погоден за кујна јадење маси, облекување маси, кафе маси, банкети, отворено излети, скара, кампување, итн.Тоа е лесно да се чисти и да не бара пеглање, што го прави идеален tablecloth покритие за вашата трпезариска маса.Најдобар подарок за празниците. 【ГОЛЕМИНА СОВЕТИ】 : ве Молиме мерка вашата маса внимателно пред да го купат.Не тврдоглави дамки или намалување.Исклучителна дизајн го прави тоа во фокусот на почетниот собири, и нашите табела облека може да се создаде вашиот личен стил.Можете да повторна употреба за годините што доаѓаат.Во секој празник, исклучителна табела ги опфаќа е исклучителен подарок што ќе се користи од страна на најблиските пријатели и семејството да ги красат нивните празникот на маса и да ги потсетам на вашата љубов и грижа. 【ПОВЕЌЕ намени】 : Оваа трпезариска маса поклопецот е погодна за кујна маси, јадење маси, кафе маси, биро маси, влезот маси, кафе на маса, итн.Изгледот може да се дополнуваат било садови, која е многу погодна за заштита и декорација на вашата трпезариска маса.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата