YAMIA Голем Капацитет Ѓубре Може да Цилиндрични Педалата за Отпадоци Чекор Ѓубре Може да Педалата Ѓубре за Отпадоци Кујна Метал Ѓубре Кутии за Ѓубре Лименки за Дома Ho

YAMIA Голем Капацитет Ѓубре Може да Цилиндрични Педалата за Отпадоци Чекор Ѓубре Може да Педалата Ѓубре за Отпадоци

Достапно за вашата нарачка
DEN 7201.20
Залиха:

Стилски ѓубре што може да се вклопува речиси насекаде,дека изгледа одлично;и лесно се вклопува во тесен отвор и чудни места во вашата бања спалната соба или канцеларија;за лесен транспорт и депонирање на содржината што го прави идеален за корпата за ѓубре за бања. [Ѓубре може да материјал] : школка е направен од метал материјал, метал педалата дизајн, издржлива, нема рѓа, и долг животен век. [Лесно да се чисти дизајн] : Посебен дизајн за внатрешниот и надворешниот барели, што е повеќе погоден за употреба и полесно да се чисти. [Удобен дизајн] : Не се лизга дрво шема се справи со дизајн, не се само убави изглед, погодно да ги собереш и да се стави на корпата за ѓубре. [Дното на корпата за ѓубре] : густата гумени материјал на дното опфаќа голем комфор, како и густата гумени материјал може да се покрие внатрешна кофа, која го намалува триењето на подот и ефикасно ги штити подот од бучава предизвикана од оштетување.Ѓубре може да дава изјава со своите стилски бои и уникатни бои наменети за подобрување на постоечката décor,Тоа не е само utensil за вчитување ѓубре, но, исто така, е исклучителна ѓубре што може да го одликува куќата.Име : корпата за ѓубре/отпадна хартија basket Material : metal Color : A , B Size : 6 L , 10 LApplication : дом, канцеларија, хотел, etc Attention потсетување : 1. Овој производ е само корпата за ѓубре, а другите се само пукање реквизити.2. За рачно мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0-3 cm.Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да buying3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере!ако ви се допаѓа, ве молиме не двоумете се да го додадете во количката веднаш;Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние секогаш ќе обезбеди friendly и удобен услуги на клиентите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата