Mikasa Пергамент Овална Служат Послужавник, 14-Инчен , Бело - L3438-314

Mikasa Пергамент Овална Служат Послужавник, 14-Инчен , Бело - L3438-314

Достапно за вашата нарачка
DEN 2640.48
Залиха:

Пергамент dinnerware колекција карактеристики нежна сива граница украсени со убаво детални копчето за дизајн.Користете го овој послужавник да им служи на crème brulee француски тост служат или пилешко marsala на креветот на пире од компири.Направена на квалитетот порцелан.Оваа послужавник мерки 14 инчен долго.Машина за миење садови безбедно, но не микробранова безбедно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата