Ранец Шеќер Черепот Цвет Модел кој се одвојува Колеџ Торба Патување Патент Bookbag Пешачење Рамо Crossbody Торба Daypack за Жени Мажи

Ранец Шеќер Черепот Цвет Модел кој се одвојува Колеџ Торба Патување Патент Bookbag Пешачење Рамо Crossbody Торба

Достапно за вашата нарачка
DEN 1127.52
Залиха:

Карактеристики : DIY персоналните прилагодување, убаво дизајниран, со полно тело, печати; мулти-џеб карактеристики за да се задоволат различните потреби, голем капацитет, може да биде ставен на laptopa, таблети, компјутери, мобилни телефони, преносни компјутери, книги, копчиња, автобуски карти, пиење очила, чадори, облека и други предмети; дебел ремени и триаголници дел може да се намали рамо притисок, комбинација на спорт и мода.Големина на : Главни торба 16.Функција : Погоден за на училиште, универзитет, канцеларија, туризам, бизнис, пешачење, пикник, кампување, риболов; подарок за семејство, пријатели, соученици, студентите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата