Navitech Акција Камера Ранец & Сини Складирање Случај со Интегриран Градите Рака - Компатибилен со WiMiUS Акција Камера

Navitech Акција Камера Ранец & Сини Складирање Случај со Интегриран Градите Рака - Компатибилен со WiMiUS Акција

Достапно за вашата нарачка
DEN 959.76
Залиха:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Интегрирани планината за вашата акција на камерата.Тешко, абразија-отпорен материјал.Вода-отвратителен пред скапоцености џеб со интегриран складирање случај да се заштитат и да ја организирате вашата камера и додатоци.Прилагодлив, поместена, рамо ремени за вкупно удобност. 12 месеци гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата