Бомба Козметика д-р Нога за Нога за Чистење, 365ml

Бомба Козметика д-р Нога за Нога за Чистење, 365ml

Достапно за вашата нарачка
DEN 614.40
Залиха:

Д-Р Нога Третман.Лажичка малку на ова лесно grained освежување нога чистење во вашите раце и се применуваат круг на нозе нежно масажа со кружни движења.Сите направени со екстра слободна љубов и само најдобрите состојки и етерични масла.На zingy и освежување нога чистење madewith moisturising шеј путер и сончогледово масло.Содржи црн пипер и lemongrass етерични масла.Д-р Нога Освежување Нога Чистење, А zingy и освежување нога чистење, направени со moisturising sheza путер и сончогледово масло.Тоа, исто така, содржи чист црн пипер и lemongrass масла да се оживеат и condtion уморни нозе.На бомба козметички ние сме против тестирање врз животни и ние веруваме дека ниту животни, луѓето, или на животната средина треба да страдаат за нашите луксуз.Ние никогаш не треба, и никогаш не се тестираат нашите готови производи или состојките на животни.Ние веруваме во моќта на етерични масла и ние, исто така, веруваат дека рачно изработени секогаш е подобро!Ние се рециклира се што можеме и да користат рециклирани материјали за пакување секогаш кога е тоа можно.Ние не трошете нашите пари или на ресурсите на планетата на непотребно пакување и ние ги користиме природни состојка секогаш кога ќе можете.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата