eufy од Anker, HomeVac H30 Потфат, Cordless Автомобил Вакуум, 80 AW, 16kPa, Силна Вшмукување Моќ, Ултра-Лесен 1.78 lbs, Полнење Клупа, 20min Траење, Рачни Правосмукалка, 丨eufy HomeVac Замена

eufy од Anker, HomeVac H30 Потфат, Cordless Автомобил Вакуум, 80 AW, 16kPa, Силна Вшмукување Моќ, Ултра-Лесен 1.78

Достапно за вашата нарачка
DEN 4559.52
Залиха:

ПОКРИЕНОСТ : Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Може да се добие подобра зделка со купување на овие 2 производи заедно како buddle.Cordless Вшмукување Моќ : Неверојатни 80 AW / 16k Pa вшмукување моќ обезбедува дополнителна сила за ефикасно чистење на остатоци.Се префрлате помеѓу Еко или Макс режим во зависност од вашиот мензи.Ултра-Лесни : Во 1.78 lbs (808 g), можете лесно да се чисти места кои што не се во можност да се пред—како отворите за вентилација, високите полици, или светло тела.Разноврсна Употреба : Изберете помеѓу различни алатки, како мулти-површина алатка и 2-во-1 пукнатина алатка за да се справи со различни мензи.Лесен за Инсталација : Удобно да се отстрани прашина кутија со еден клик за замена на филтер во секунди. "Може да се добие подобра зделка со купување на овие 2 производи заедно како buddle.Cordless Вшмукување Моќ : Неверојатни 80 AW / 16k Pa вшмукување моќ обезбедува дополнителна сила за ефикасно чистење на остатоци.Се префрлате помеѓу Еко или Макс режим во зависност од вашиот мензи.Ултра-Лесни : Во 1.78 lbs (808 g), можете лесно да се чисти места кои што не се во можност да се пред—како отворите за вентилација, високите полици, или светло тела.Чистење на Автомобил : го извади на автомобил и лесно да се чисти дека досаден пукнатина помеѓу седиштето и централната конзола.Полнење и Чување : да се Чува сè полни и чуваат на едно место, па H30 е секогаш подготвен кога ви треба.Разноврсна Употреба : Изберете помеѓу различни алатки, како мулти-површина алатка и 2-во-1 пукнатина алатка за да се справи со различни мензи.Врв Перформанси : се Одржуваат на оптимално користење од страна на грижата на Home Vac.Исплакнете од филтерот или заменувајте за нов кога е потребно.Лесен за Инсталација : Удобно да се отстрани прашина кутија со еден клик за замена на филтер во секунди.На eufy Оригиналот : вистински eufy Home Vac додаток.Оваа алатка е компатибилен со целата Home Vac H30 серија.Она што Ќе Добиете : Home Vac Замена на Филтер (x4)".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата