ASUS Vivobook 17 17.3 HD+ Лаптоп Компјутер, Intel Quard-Core i7 1065G7 до 3.9 GHz, 40GB DDR4 RAM меморија, 2TB PCIe SSD, AC WiFi, Bluetooth, веб Камера, Сребро, Windows 10 S, BROAGE 320GB Надворешен Хард Диск

ASUS Vivobook 17 17.3 HD+ Лаптоп Компјутер, Intel Quard-Core i7 1065G7 до 3.9 GHz, 40GB DDR4 RAM меморија, 2TB

Достапно за вашата нарачка
DEN 4079.76
Залиха:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . ▌Надгради ▌Печат е отворена за надградба САМО, од основен Модел со Specis 16 GB DDR4 RAM меморија, 1 TB PCIe SSD. 1-години warraty на Надгради RAM/SSD од BROAGE, и оригиналниот 1-Година на Производство гаранција на останатите компоненти.ПРОЦЕСОРОТ : 10 Генерација Intel Core i7-1065 G7 Процесор @ 1.30 GHz (4 Јадра, 8 M Кеш, до 3.90 GHz). 17.3-инчен, HD+ (1600 x 900) 16 : 9, Анти-отсјај екранот, 200nits, 60%, NTSC Дисплеј; Intel HD Graphics 610; HD (720p) веб Камера Идеален за Дома, Студент, Професионалци, Мал Бизнис, Образование, и Комерцијални Претпријатија, Онлајн Класа, Google Училница, Далечинско Учење, Зум Подготвени. 40 GB 2666 MHz DDR4 Меморија за целосна моќ задачите; 2 TB PCIe NVMe М. 2 SSD; Нема Оптички Диск.Wi-Fi 5(802.11 ac) + Bluetooth 4.2; 1x USB 3.2 Генералот 1 Тип-А, 1x USB 3.2 Генералот Тип 1-В, 2x USB 2.0 Тип-А, 1x HDMI 1.4, 1x 3,5 мм Комбо Аудио Џек, 1x Headphone out, Micro SD читач на картички.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата