8Pcs Бебе Рака Држете Тресење Бел Играчка Поставена Прекрасна Страна Тресат Бел Прстен Бебе Rattles Играчки Подарок, Шарени

8Pcs Бебе Рака Држете Тресење Бел Играчка Поставена Прекрасна Страна Тресат Бел Прстен Бебе Rattles Играчки Подарок,

Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76
Залиха:

_x0001_Made на квалитетни материјали, деца можете безбедно да се стави во устата или да се џвака. _x0001_Small во големината и светлината во тежина, тоа е идеален за одржување на мали раце. _x0001_Multiple бои, различни форми и уникатни дизајни ќе се развие вашето бебе е способност да се препознаат. _x0001_Cultivate бебе перцепција и рака-окото - на мозокот координација способност. _x0001_Ideal за бебето тушеви, најдобрите родендени, Божиќ и Нова Година подароци.Опис : Материјал : plastic Quantity : 8 компјутери/set Package се вклучени : 8 компјутери бебе Rattles Играчки во собата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата