Отворено Ѓубре Лименки Кутии за Тројно Класификација корпата за Ѓубре за Рециклирање на Отпадоци со Променливи Етикета Систем, 3 Преграда Отворен врвот Отворено Ѓ?

Отворено Ѓубре Лименки Кутии за Тројно Класификација корпата за Ѓубре за Рециклирање на Отпадоци со Променливи

Достапно за вашата нарачка
DEN 22700.16
Залиха:

Изработени од нерѓосувачки челик барел, површината е мазна, лесна за чистење, не е лесно да ' рѓа, и издржливи.Нерѓосувачки челик внатрешна барел има се справи со дизајн, кој е лесно да се движите, лесно да се чисти, и течење-слободни.Класифицирани ѓубре, класифицирани чување на ѓубре, заштита на животната средина, голем капацитет, издржливи.Од страна на отворање хексагонална отворање дизајн, модерен и убава, лесно е да се фрли ѓубрето.Погоден за училишта, канцеларии, домови, болници, ресторани, хотели, заедници и тоалети.Име : Отворено Dustbins Material : Нерѓосувачки steelshape : rectangle Color : Сина, Зелена, Црвена (како што е прикажано)Големина : (26*26*80)*3cm Opening и затворање метод : отворена★ не вклучува декоративни елементи прикажани во производот фотографија.★ Времето за испорака е 15-25 дена.Ако сè уште не може да ја примите вашата нарачка по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.★ Поради рачни мерења на локации, може да има некои грешки, ве молиме овозможи 3-5cm разлика, ви благодарам.★Бидејќи рефлектори и различни луѓе имаат различни сфаќања на бои, може да постојат одредени бои, но во разумни граници, ве молиме бирајте внимателно.★ Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме, нашата продавница има различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница за да ја видите.★ Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со висок квалитет на производите.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил за да го решат проблемот.Отворено Dustbins Корпа За Ѓубре Кеси Отпадна Хартија Складирање Облоги Кутии За Ѓубре Може Да Ѓубре Кантите За Отпад Канти Отворено Надвор Dustbins Броеви За Рециклирање Налепници Brabantia Човековите Кујна Едноставна Кошеви Кутии За Чување На Кутии За Ѓубре Кантите За Рециклирање На Ѓубрето Кантите Вратоврска Капак Автомобил Пластични Носителот Тешки Рачки Wastebasket Кошница Пластовидно Капаци Спалната Соба Drawstring Bibs Должност Голема Канцеларија Може Да Се Дома Затворен Ѓубре Отпад Кантите Wastepaper Кантите За Отпад Кантите За Отпад Поделба Системи Бања Кошеви Комерцијални Ѓубре Рециклирање Dustbin Ѓубре Wheelie Педалата Метал Биро Нерѓосувачки Челик Гроздобер Табела Дрво Тоалет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата