LINDY-САД VGA KVM Switch Компактна USB 2. 0 Аудио 2 порт

LINDY-САД VGA KVM Switch Компактна USB 2. 0 Аудио 2 порт

Достапно за вашата нарачка
DEN 3936.00
Залиха:

Опис На Производот : Lindy 42342. Глувчето Порта : USB.Тастатура Порта : USB.Боја : Црна.Видео Порта : VGA.Длабочина : 7 см.Ширина : 9 cm.Кабли се вклучени : Аудио (3.5 mm), VGA, USB.Висина : 2.5 cm.автоматски прекинувачи и монитор, usb уреди и аудио / микрофон има vga монитор и два usb 2. 0 приклучоци и соодветните аудио bzw - микрофон connectorsupports usb 2. 0 уред за споделување, usb порти поддршка за usb 2. 0 и usb хабови за повеќе уреди да бидат connectedfor безбедно поврзување на две kvm кабли toputerfor префрлување или changingputer користејќи или wired "брзо префрлување" копчето, испорачаниот софтвер или кратенка на тастатурата поддржува висока резолуција vga сигнали .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата