LBDEKOR Валентин Камион Маса Крпа Навремено Слободни Трпезариска Маса Покрие Правоаголник 54 x 109, Истури Доказ Tablecloth, Памук, Лен Табела ги Опфаќа за Кујна Банкет Љубов Б

LBDEKOR Валентин Камион Маса Крпа Навремено Слободни Трпезариска Маса Покрие Правоаголник 54 x 109, Истури Доказ

Достапно за вашата нарачка
DEN 1090.32
Залиха:

Не тврдоглави дамки или намалување.Во секој празник, исклучителна табела ги опфаќа е исклучителен подарок што ќе се користи од страна на најблиските пријатели и семејството да ги красат нивните празникот на маса и да ги потсетам на вашата љубов и грижа. 【МОДА СМИСЛА】 : импресивен и издржливи табела поклопецот се очекува да биде траен и стилски додаток за вашиот дом.Лесно Care Made на висок квалитет на памучна ткаенина за да се спречи носат.Исклучителна дизајн го прави тоа во фокусот на почетниот собири, и нашите табела облека може да се создаде вашиот личен стил.Тоа е исто така погоден за кујна јадење маси, облекување маси, кафе маси, банкети, отворено излети, скара, кампување, итн.【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ TABLECLOTHS】 : Нашата маса крпа се направени од издржлив памук, лен материјал, што се масло-отвратителен, дамка-доказ, нула-доказ и водоотпорен.Note When вие го добивате нашиот tablecloths, ако се судрите со суптилна брчки, ги користат за неколку дена, брчки ќе исчезне природно.Машина перат и ниска собори сушење, погодно за секојдневна употреба.Светли, живописни бои, и употреба на сликар очите за да направите уникатни модели, креирање на романот и удобна атмосфера што ќе љубов.Препорачливо е да се измери големината на табелата пред купување за да ги красат вашата маса совршено.Големината на правоаголникот tablecloth е 54 x 109in/138 x 275cm. 【ПОВЕЌЕ намени】 : Оваа трпезариска маса поклопецот е погодна за кујна маси, јадење маси, кафе маси, биро маси, влезот маси, кафе на маса, итн.Тоа е лесно да се чисти и да не бара пеглање, што го прави идеален tablecloth покритие за вашата трпезариска маса.Tablecloths се достапни во различни големини и богата светла боја дизајни, кои лесно можат да натпревар различни почетни стилови.Без разлика дали тоа е семејство вечера за време на празници, зголемување на резолуцијата на вечера со гурмански пријатели, или дневна бранч, вашата маса сценографијата секогаш треба да бидат сјае Features Our табела маска е направена на здрава и безбедна природен материјал памук, лен, кои лесно може да се заштити вашата маса и мебел од гребнатини, дамките и сонцето штета.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата