IDOWMAT Tablecloth Кујнската Маса Покрие Микрофибер Јадење Tablecloth Farmhouse Плоштадот Маса Крпа за Забава, Роденден, Празник, Јадење 60x90 - Сончоглед и Џуџе Памук, Лен Текстура Поз?

IDOWMAT Tablecloth Кујнската Маса Покрие Микрофибер Јадење Tablecloth Farmhouse Плоштадот Маса Крпа за Забава,

Достапно за вашата нарачка
DEN 575.76
Залиха:

МАТЕРИЈАЛ - Нашите tablecloth се направена од високо квалитетни трајни полиестер ткаенини, совршен за заштита и декорација на вашиот маси.Пакет ќе вклучуваат 1 парче tablecloth мерење 60"x90".НЕ ИСЧЕЗНАТ 53"x70" 54"x54"; 54"x79" 54"x87"; 54"x109" 54"x120"; 60"x60" 60"x84"; 60"x90" 60"x104"; 60"x120" 60"x140"; 60"x162" Совети : 1. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските производи, бои за малку може да се разликуваат од оние на екрани. 2. Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата