CONVO Божиќ Еластична Канапи, Божиќ Чорапи Одличен Подарок Божиќ Малку Играчки, Фудбал Фабрика за Играчки Неверојатна со Уникатен Дизајн за Возрасни и Деца

CONVO Божиќ Еластична Канапи, Божиќ Чорапи Одличен Подарок Божиќ Малку Играчки, Фудбал Фабрика за Играчки Неверојатна

Достапно за вашата нарачка
DEN 685.68
Залиха:

Превозот Листата : Еве ја содржината на пакетот : 4 еластична канапи, и Божиќ чорапи, малку Божиќ играчки, 1 фудбалски фабрика, 1 Божиќ налепница, 1 Божиќ нараквица, итн.Издржлив Дизајн : За да ја отпакувате играчка поставена кој е издржлив и резолуцијата карактеристики безбедно осигурување.Интерактивна Играчка : Ако сакате да го задржите вашиот мозок фокусирани и вашите раце зафатен, на крцкањето играчка сет е идеален избор.За Карневалот : Ако сакате да изберете играчка која може да се користи како смешни роденден подароци, училница награди, carnivals, награда кутии, piñata пломби, порибување на пломби, бонбони торба пломби, на крцкањето играчка сет е идеален избор.За Опуштање Расположение : Со цедење играчка поставена кој може да се користи за одмор, можете да го користите за Божиќ партија или време.Опис : крцкањето играчка не може да се користи само за одмор, но тоа исто така може да се користи за Божиќ партија или време.Спецификација : Име : Отпакувате играчка set Material : Silicone Packing количина : Пакување големина : за 21.5*11*14cm/8.46*4.33*5.51 in Packing Листа : 1*Отпакувате Играчка Сет( ) Забелешка : ве Молиме овозможи мало tolerances во големината поради рачни мерења на локации, и осветлување во фотографија може да резултира со разлика во боја отколку во реалниот живот.Спецификација : Име : Отпакувате играчка set Material : Silicone Packing количина : Пакување големина : за 21.5*11*14cm/8.46*4.33*5.51 во.Пакување Листа : 1*Отпакувате Играчка Сет( ).

Кон својствата

Name:
 Unzip toy set
Material:
 Silicone
Packing quantity:
 
Packing size:
 about 21.5*11*14cm/8.46*4.33*5.51in
Packing List:
1*Unzip Toy Set( ) :
Note:
 
Please allow slight tolerances in size due to manual measurement, and lighting in photography may result in difference in color than it is in real life. Specification:
Name:
 Unzip toy set
Material:
 Silicone
Packing quantity:
 
Packing size:
 about 21.5*11*14cm/8.46*4.33*5.51in.Packing List
1*Unzip Toy Set( ) :

Најдобри предлози во категоријата