nanoblock Kaminarimon Делукс Издание NB-046

nanoblock Kaminarimon Делукс Издание NB-046

Достапно за вашата нарачка
DEN 2976.00
Залиха:

Тежина : 5 / Број на парчиња : 2740 / Димензии : Ширина 240 x Висина x 134 Длабочина 160mm / Целна возраст : 12 години или постари.Тежина : 5 / Број на парчиња : 2740 / Димензии : Ширина 240 x Висина x 134 Длабочина 160mm / Целна возраст : 12 години или постари.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата