Alisunlulu Пластични стопери за Врата Кат-Тешки Вратата Стоп Со Зголемено Триење за Мулти Површина-Пластовидно Вратата Оптоварување Тесни Одговара за Недостатоците до

Alisunlulu Пластични стопери за Врата Кат-Тешки Вратата Стоп Со Зголемено Триење за Мулти Површина-Пластовидно

Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76
Залиха:

【Врати Повеќе Не е Проблем】Нашата врата затка оптоварување со подобрена верзија зголемување на триењето во секој детали значително,како и ефикасно и моќно контрола на подот и да ја задржите вашиот врати отворени. 【Повисоки и Прилагодлива за Сите Празнини 】го Прави ова одговара на мојот поголем јаз вратата?Да,од нула работ на крајот 1.6",крупните да 3.2" додека редење два пакети,погоден за повеќето врати. 【Работи на сите Подот Тип】Уникатен скатен дизајн и не-слајд дното на забите обезбеди крајна грчевито држејќи се за моќта на сите подот видови - Тепих, Дрво, Плочки или Бетон, дури и задржете потешки врати. 【Безбедно и Издржливи】Вратата џем направени од премиум гума се нетоксични, без мирис и безопасни за вашето семејство и домашни миленици,имаат силни и издржливи животен циклус, како и. 【Стилски Индустриски Потрага за Сите Место 】Floordoor затка со модерен дизајн и го подобрува изгледот на вашиот workspace、дома、училиште,и оди одлично со секој ентериер.Тешки Вратата Затка Оптоварување Направени од Не-токсични Силикони,Дизајниран Со Екстра Големи、повисоки и во голема мера се Зголеми Триење,со Стилски Изглед на Погоден за Училницата,Дом,Канцеларија,Работи Добро на Мулти-Површина или цврста Површина, како што се Тепих, Дрво, Тула , Бетон.Не Warry Гаранција : 100% Задоволството на Клиентите е нашиот Број 1 Гол!ако постои било каков проблем со вашиот производ за било која причина,ве молиме слободно контактирајте со нас !Детали материјал : силикон големина : 5"*1.6"*1.6" тежина : 3oz/секоја Боја : сива пакет : 2 пакети или 4packs карактеристики : пластовидно и Против пролизгување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата