Кејт Лопата Бреза Начин Индиго 5-парче Место на Поставување, 4.4 LB, Бела

Кејт Лопата Бреза Начин Индиго 5-парче Место на Поставување, 4.4 LB, Бела

Достапно за вашата нарачка
DEN 3959.76
Залиха:

Материјал : Бела Коска Кина.Машина За Миење Садови Безбедно.Чип Отпорни.Произведено во САД.една вечера плоча.еден салата чинија.еден леб плоча.еден куп.еден чинијата.Деликатна акварел-инспириран цветни даде рака-насликани се чувствуваат на Бреза Начин Наплатата, за еден чуден акцент да фино јадење.Ова 5-парче место на поставување е направена од издржлив бела коска кина, и е машина за миење садови-безбедно и оцрни-отпорни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата