Сојузничките Месинг СТР-1TBD-16 Pacific Grove Колекција 16 Инчен Крпа Бар и Точки Акценти Стаклена Полица, Сатен Никел

Сојузничките Месинг СТР-1TBD-16 Pacific Grove Колекција 16 Инчен Крпа Бар и Точки Акценти Стаклена Полица, Сатен

Достапно за вашата нарачка
DEN 5460.00
Залиха:

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Акрилик компоненти суптилно ги истакнуваат овој елегантен дизајн.Простор за заштеда на енергија дизајн го прави ефикасно користење на вашиот простор.Современ дизајн со традиционалните елементи на дизајнот.Предвидено со ограничено траење.Додадете една убава фокусна точка за вашиот бања со овој елегантен и функционална полица единица.Овој класичен дизајн со акрил акценти ќе комплимент вашиот декор.Крпа бар под е совршен компонента за бесење рака крпи.Оваа декоративни додатоци ќе додадете елегантен изглед на вашиот мијалник област.Направени од цврст месинг оваа декоративни полица ќе се обезбеди живот на употреба.Pacific Grove Собирање, братучед на Пацификот Плажа, исто така, има акрилик детали и барови.Оваа современа колекција покажува малку повеќе талент во својот стил.Каде Пацифик Плажа има мазна, дури и произлегува за поддршка на хардвер, стебла на Pacific Grove додаток крива навнатре пред распрснување назад и хардвер плочи функција повеќе драматични концентрична кругови.Оваа колекција вклучува многу видови на додатоци се наоѓаат во Тихиот Плажа плус еднокреветни, двокреветни и трокреветни стаклени полици, гостин крпа носители со акрил пломба во поддршката на прстени.Прстен детали се исто така понудени.Многу клиенти купување на додатоци од двете колекции за да се обезбеди разлика во нивниот декор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата