KUFEI Бебешка Седејќи и Лежејќи+Кошница Три-во-едно 0-4 Години Мулти-Функција Реверзибилна Tiltable Луксузен Високо-View Лесен-за-пати Складирање Basket Super Шок Апсорпција

KUFEI Бебешка Седејќи и Лежејќи+Кошница Три-во-едно 0-4 Години Мулти-Функција Реверзибилна Tiltable Луксузен Високо-View

Достапно за вашата нарачка
DEN 1730.40
Залиха:

Предности : добра пропустливост на воздух, четири годишни времиња, бебето е поудобно.На awning може да се прилагоди слободно, со голем агол на гледање, и на страна-лизгање дизајн.Тоа може да бидат откриени во текот на летото и се опфатени во зимскиот период за да се обезбеди сеопфатна заштита и лесно да се одговори на различните weathers.Шок апсорпција : 8 пати шок апсорпција 180 степени лежи рамно, супер шок апсорпција го штити бебето е развојот на мозокот, 2 извори на предните тркала, изградена-во пролет за спиење кошница, изградена-во кочница пролет, 30cm дијаметар големи тркала, многу погодна за разни условите на патот Бебе кампување и бебето патна опрема.Безбедност : Безбеден и стабилен dual-нога сопирачки, со двојна оска систем за сопирање, пет точки за монтажни појасот, патент обвивка дизајнерски детали за заштита на патент да се избегне гребење на бебето, додадете две безбедност за заштита на заклучување за да спречите случајно виткање и апсењето на бебето.Лесен за складирање : Лесен за чување, не треба да ја размонтираат, свитлива, лесен за носење, и може да се стави во багажникот.Погоден за : колички, cradles, бебе седишта, playpens, итн., погоден за бебиња на возраст од 0-4. Име на производ : Шетач/бебе шетач Рамка материјал : алуминиум легура Тежина : 25kg Број на лежишта : 12 шахти Количка тип : висок релјеф кошничката Тркала тип : предните тркала пена + задните тркала гума Применливи возраст : 0-4 години Кошница ткаенини : Оксфорд ткаенина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата