GEEYU-huiyu Дрвени Играчки и Шарени Rattles Виножито Rattles Бебе Загатка Просветлување Рака Rattles Деца ( Боја : Шарени Рака Бел )

GEEYU-huiyu Дрвени Играчки и Шарени Rattles Виножито Rattles Бебе Загатка Просветлување Рака Rattles Деца ( Боја

Достапно за вашата нарачка
DEN 434.40
Залиха:

1.Имаме строги барања за дизајн на производот и се исто така одговорни за вашата доверба. 2.Рабовите се изедначи и нема burrs, и не ќе му наштети на мали рацете на децата. 3.Нека деца даде целосна претстава за нивната имагинација, забавувајте се по волја, и да бидат среќни. 4.Тоа е изработени од еколошки материјали, дозволувајќи им на децата да играат на сигурно. 5.Вежба на децата е во рацете на способност од различни игри и да ги прошират своите ментален развој.Применливи луѓе : unlimited Featured функција : рака rattle Packaging : пластични packaging Toy материјал : wooden Ability обука : позема, рака-око координација, интерактивни toys1.Имаме строги барања за дизајн на производот и се исто така одговорни за вашата доверба.2.Рабовите се изедначи и нема burrs, и не ќе му наштети на мали рацете на децата.3.Нека деца даде целосна претстава за нивната имагинација, забавувајте се по волја, и да бидат среќни.4.Тоа е изработени од еколошки материјали, дозволувајќи им на децата да играат на сигурно.5.Вежба на децата е во рацете на способност од различни игри и да ги прошират своите ментален развој.Одличен квалитет, avirulent insipidity, безбедност и здравје.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата