Сол и црн Пипер Мелница Сет од 2, Бибер Мелница & Сол Мелница, Брусен Месинг База со Орев Врвот

Сол и црн Пипер Мелница Сет од 2, Бибер Мелница & Сол Мелница, Брусен Месинг База со Орев Врвот

Достапно за вашата нарачка
DEN 2136.00
Залиха:

Дизајн Кој го Постави Расположение - Мени е refillable пипер мелница или сол мелница има уникатна, превртена дизајн кој гарантира дека нема траги на маса или во кујната ќе се остави зад себе.На црн пипер и сол брусилки мелници имате шише-како облик, кој е исто така важна за целото искуство.Дизајнер Kasper Rønn рече, од облик како оваа, што би очекувале содржината да биде нешто течни како нафта или облекување, вие не сте на сите очекуваат до сушени зачини или ореви.Одличен Квалитет - Ова сол и црн пипер мелница мелница собата е направен од керамички и силиконска гума која ќе трае долго време.Капакот е изработен од дрво, или бука или орев.Ние се користи овој облик на изненадување и малку трик на корисниците.Понекогаш луѓето треба малку изненади со цел да ги променат своите навики".Menu (мени) сол црн пипер shakers имаат заоблени база, која совршено се вклопува во рацете, и да имаат гума површина која е лесно да се зафат и да се исчисти.Се готви Со Стил - Шише Сол црн Пипер Брусилки не се типични сол и црн пипер брусилки.Форма, облик повеќе како шише, умно трикови на корисникот во работењето со дизајнот во радосна и експериментални начин – и моќен керамички мелница поттикнува уште повеќе експериментирање, како што тоа го прави лесни работи на мелење широк спектар на мириси од бибер, хималаите сол и други зачини.Сол, црн Пипер Мелница сет кој има исправен дизајн кој гарантира површини остануваат слободни од несакани остатоци.Совршен За Храна Ентузијасти - Овие сол брусилки refillable и црн пипер брусилки refillable имаат моќен керамички механизам што го прави мелница лесно да се работи, и совршен за обидува повеќе од само сол и црн пипер, вклучувајќи и зачини и зрна, ореви, семиња или сушено овошје.Можете едноставно да ги отворите, пополнете ги со вкусни состојки и ги затвори повторно.Едноставно како што е тоа.Достапни во голем број на бои и да заврши, вклучувајќи ги бранеа и bronzed месинг.Доверливи Гаранција - Мени продолжува да се обезбеди врвен квалитет на производите и услугите.Ако не сте апсолутно 100% задоволни со купувањето или има нешто помалку од ѕвездени, ве молиме ги споделите со нас веднаш!Ние ќе се обезбедат најдобри можни решенија за вас.Мени горд на својот квалитет и услуга на клиентите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата