HQASH Плетен Перење Кошница, Трајни Круг Перење Забавува за Складирање Кошница со Капак и Жените (Боја : Кафена)

HQASH Плетен Перење Кошница, Трајни Круг Перење Забавува за Складирање Кошница со Капак и Жените (Боја : Кафена)

Достапно за вашата нарачка
DEN 3474.48
Залиха:

Плетен кошница : изработени од природни плетен материјал со Мет браун заврши, пореметат е стилски, елегантна и издржлива, кафеавата боја се совпаѓа и со вашата куќа декорација.Практична перење забавува : наместо фрлање валкани алишта на подот, може да се стави сите Ваши перење во перење попречи да се задржи вашата спална соба уредни и чисти.Цврстата структура : силна дното овозможи да го пореметат има сосема малку алишта, гнездење за практично складирање и транспорт, се чувствуваат слободни да се стави на вашата валкана облека за перење кошница.Отстранлив капак & Лагер : капак на попречи е монтажни , Поставата е пренослив, перат и лесно да се чисти, се на облека од надвор лесно кога перење ден доаѓа.Гнездење за практично складирање : Димензии : W42 x D42 x H52cm години, Висок Капацитет Има Повеќе Перење, Совршен Квадрат Големина Одговара за било кој Агол и Плакарот.Карактеристики : Организираат и да ја задржите вашите алишта скоро во место Цврсти доволно да се застане само по себе, дури и кога не е исполнет Беспрекорно се меша со било decor Ideal за облека , листови,јоргани или играчки со прилог велкро Лесен дизајн овозможува лесно carrying Specification : Врба Плетен Складирање Кошница❤Материјал : Плетен❤Големина и Тежина : 42*42*52cm 3.2 килограми Пакет се вклучуваат : 1 x складирање basket Within 8-16 работни дена, ќе добиете вашето купување информации.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и нашите услуги тим ќе ви послужи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата