Џони Apple Сос Производител Модел 250 Храна Цедилка Комбо Pack (Цедилка + Мотор)

Џони Apple Сос Производител Модел 250 Храна Цедилка Комбо Pack (Цедилка + Мотор)

Достапно за вашата нарачка
DEN 3599.76
Залиха:

Вклучува Храна Цедилка (VKP250) и Цедилка Мотор (VKP250-М2).Специјален Пакет Вклучува Храна Цедилка (VKP250) и Цедилка Мотор (VKP250-М2) Модел 250 Храна Цедилка е одличен начин да се направи сите ваши омилени сосови, purees, сокови и џемови без макотрпна пилинг и coring.Тоа брзо го одделува од овошје и зеленчук пире од несакани кожи, семиња и потекнува.Сигурно месеци да површини до 2 дебели.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата