Carhartt Жените Редовно Clarksburg Pullover Sweatshirt

Carhartt Жените Редовно Clarksburg Pullover Sweatshirt

Достапно за вашата нарачка
DEN 959.76
Залиха:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 55% Памук, 45% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Carhartt Компанија Опрема За Собирање.Опуштено се вклопуваат. 10.5-унца, 55 проценти памук/45 проценти полиестер.Pullover со прилог три-парче худ.Пред торбичка џеб.Оваа жените качулка има мека чувствуваат омилена sweatshirt со топлина и издржливост кои ривали јакна.Тоа е направена од тешка категорија руно, со една релаксирана одговара дека овозможува лесно дели.Еден кенгур џеб во предни ви дава место да се загрее вас.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата