LEM Голем Залак Двојна Мелење Прилогот

LEM Голем Залак Двојна Мелење Прилогот

Достапно за вашата нарачка
DEN 1060.80
Залиха:

Мелење алатка прилогот што може циклус преку два grinds во една помине.Резултат на користење на прилогот е на квалитетот и конзистентноста на две одделни grinds во половина од времето.Работи со LEM Залак Залак брусилки #8 и #12 (произведени по 2009 година).Содржи не ' рѓосувачки челик глава, задржувајќи прстен, dual мелење augur, плочи и двојно остро нож.Две-годишна Гаранција.Спорт тип : Лов.Вклучени компоненти : нерѓосувачки челик глава, задржувајќи прстен, dual мелење augur, плочи, двојно остро нож.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата