ZLZNX Бања Вртливата Крпа Рек Простор за Заштеда на енергија Занишан Ѕид Монтирани Крпа за Носител со Куки Мат Црно,2 раце

ZLZNX Бања Вртливата Крпа Рек Простор за Заштеда на енергија Занишан Ѕид Монтирани Крпа за Носител со Куки Мат

Достапно за вашата нарачка
DEN 1055.52
Залиха:

1.Две инсталација методи : 1. Залепи со лепак, што нема да ја оштетат ѕид и е сигурна и стабилна. 2. Вежба некои дупки во ѕидот и да ги поправат со завртки, што е повеќе стабилен. 2.дизајн : Ова крпа решетката има dobby дека може да се ротираат за 180°, што ќе ви овозможи да се откажам суви и влажни крпи во исто време без да се допираат едни со други. 3.Издржливи и 'рѓа-доказ : направен од високо-квалитет простор алуминиум, со голема сила, светлина-тежина, и корозија-отпорни материјали за да се обезбеди квалитетот и' рѓа-доказ перформанси на крпа багажник,на голема база помага во спречување на ѓубрето над!. 4.Виткање рака : Тоа може да биде лесно се нишаше надвор, погодно да ги собереш и место предмети, и да се поттикнат да ѕидот, кога не е во употреба, заштеда на простор, лесна инсталација, без удирање, и удобен ѕид-поставена инсталација. 5,совршен крпа бар за секоја бања : Овој простор за заштеда на крпа бар е дефинитивно мора да се има за која било мала бања, бидејќи тоа не заземаат простор, но ви дава повеќе.Нашите крпа железнички е направена на просторот алуминиум.Тоа може да се користи не само во бањите, но исто така и во кујната и барови.Тоа е исто така многу погодни за спални соби, канцеларии, работилници или други places The врска помеѓу крстот членови се врши со ниски-бучава, двојно-layer печат дизајн, кој го прави крст-раководител замав постабилна и потивок.Боја : црна и matt Size : како shown Package содржина : 1 x крпа rail Installation чекори : Нема дупчење е потребно за installation1. Изберете инсталација локација и да ги отстрани нафта и прашина со крпа.2. Се шири лепилото рамномерно на грбот на база, а потоа се држи до ѕидот.3. Affix и задржете помош налепница за да се спречи тоа од паѓање.4. По стои за 72 часа, лепак може да се користи по сушењето.Фази на инсталација на hole1. Чувајте ги на ѕидот за да се исуши.2. Одбележи инсталација локација со пенкало.3. Вежба дупки во ѕидот и слајд проширување завртки во wall4. Позиција крпа железнички според дупка.5. Тема на завртки во проширувањето завртки за да се обезбеди sprinkler рамка.6. Инсталирање на орев.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата