Четка за заби Главата Покрие Капа,Четка за заби Заштитник Четка Pod Случај Заштитна Пластична Клип Бања Кул Работи за Патување, Дом, Канцеларија и Хотел (А)

Четка за заби Главата Покрие Капа,Четка за заби Заштитник Четка Pod Случај Заштитна Пластична Клип Бања Кул Работи

Достапно за вашата нарачка
DEN 64.32
Залиха:

1.Безбедно И Санитарно - четката се покријат е дизајниран да се задржи чиста четка за заби и безбедно дома, кампување, училиште, патување, во салата, и работа; вашата четка за заби од воздушни бања , заедно со подобри санитарни и орална нега; пак на 5, исто така, гарантира дека четка за заби главата заштитник може да се сподели со семејството, пријатели и патувања пријатели. 2.Одговара на Повеќето Четка за заби Глави - четката е погоден за повеќето рачни и електрични четки за заби, како и решавање вкрстена контаминација помеѓу четки за заби; Го покрие, исто така, чувари на вашето дете четка за заби против директен контакт во бањата или патување торба. 3.Симпатична И Лесен За Употреба - четката клип е покрие дизајн е симпатична, што ќе ви овозможи да се забавуваат додека го држите вашиот четка за заби чисти; Можете лесно да клип на четка за заби заштитна врз мала и голема четка за заби главата со една рака; пакет на 5 бои, Транспарентно и независно, бела, розова, жолта, светло сина, темно сина; 5 бои направи етикетирање за вашето семејство четка лесно;. 4.Четката ги опфаќа повеќето рачни четки за заби глави од или вода во бањата или патување торба.Подобро од другите поевтино-направи патување четка за заби ги покрива нашите четка за заби главата опфаќа се добри складиштата и организаторите на четки за заби за патување, бизнис патување или кампување. 5.На четка за заби главата поклопецот се направени од пластика ПП, не-отров и degradable.Поради не-отров pp материјал, четка за заби главата случаи се и добри перформанси на висока или ниска температура за децата на жените и мажите.Производ вклучува : 5 x четка за заби главата заштитник.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата