MSA 455696 Само-Rescuer Обука Модел во Црвена Случај

MSA 455696 Само-Rescuer Обука Модел во Црвена Случај

Достапно за вашата нарачка
DEN 22388.88
Залиха:

Извонредни правни и производ иноватор.Ригорозни истражувања и развој дискови неспоредлив квалитет, правејќи се дека утре е дури и побезбедно отколку денес.Производи се дизајнирани од страна на по-страна со крајните корисници.Земја на потекло : Мексико.Дека мажите и жените може да работи во безбедноста, и дека тие, нивните семејства и нивните заедници да можат да живеат во здравство низ светот.Основана во 1914, MSA Безбедност Инкорпорирани се развива, произведува и потрошен материјал за безбедност на производи кои се заштитат луѓето и објект инфраструктури.Многу MSA производи се интегрираат комбинација од електроника, механички системи и напредни материјали за да се заштитат корисниците од штетни или опасни по живот ситуации.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата