Р&Б Жица 674NB Двојно Лесен Пристап Забавува со Нога го Педалот - Не Торба

Р&Б Жица 674NB Двојно Лесен Пристап Забавува со Нога го Педалот - Не Торба

Достапно за вашата нарачка
DEN 9808.08
Залиха:

Оваа 2-Оддел за Сортирање Забавува Количка е дизајниран за транспорт на чисти или нечисти алишта.Оваа 2-Оддел за Сортирање Забавува Количка е дизајниран за транспорт на чисти или нечисти алишта.Има трајни челична рамка.Овој оглас е за секој.Оваа содржина бара посебни превозот, дополнителни трошоци можат да се применат.Апликација за Собирање Попречи или Материјал Ракување Капацитет (2) 30 gal Боја Хром Длабочина 37-1/2 Заврши Хром Должина 37-1/2 Материјал Челик Број на Тркала 4 вкупна Висина 37-1/2 Тип на Кошница Камион Големина на Тркало 4 Ширина 17-1/2 Производ Тежина 45.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата