WSZJJ Чекор Ѓубре Може да Wastebasket, Контејнер за Ѓубре за Отпадоци за Бања, Прав Соба, Спална соба, Кујна, Занает Соба, Канцеларија - Отстранлив Лагер Кофа (Size : Small)

WSZJJ Чекор Ѓубре Може да Wastebasket, Контејнер за Ѓубре за Отпадоци за Бања, Прав Соба, Спална соба, Кујна, Занает

Достапно за вашата нарачка
DEN 10808.40
Залиха:

♥Идеална одбие решение за околу домот или работното место на кои е лесен, hardwearing и лесно да се чисти. ♥Ѓубре кантите не треба да изгледа досадно, овој уредни пластични отпадоци докажува дека, има овална форма и елегантни и издржи дизајн кој изгледа идеален во секоја соба. ♥Отпорно на гребење база дизајн за зголемување на услугата живот и одговара на земјата за да се спречи пропаѓање. ♥На дебел материјал лагер се користи sturdyly, и тоа е лесно да се цврсто одбивам ѓубре торба, и тоа не е изложена, и ѓубрето, може да е чиста и уредна. ♥Педали се двојно-слоевит, педалите се напор, издржлив и не е лесно да се валкани, нежно тријте, чисти како нови.Ѓубре тип : педалата type Applicable сцена : family Shell материјал : не ' рѓосувачки steel Shape : долго cylinder Opening и затворање метод : педалата type The внатрешна муцката е направен од високо-сила и висок квалитет на анти-судир на пластика.Тоа не е оштетен или протекување.Пренослив дизајн на двете страни е фиксна и во внатрешноста на цевката.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата