YUMOYA Магаре Кадифен Полнети Бебе Играчка на Бебето Развој Играчки со Музичка Кутија Удобност Играчки Детска Огледало Шетач Креветчето Carseat Бебе Играчки ги Красат б?

YUMOYA Магаре Кадифен Полнети Бебе Играчка на Бебето Развој Играчки со Музичка Кутија Удобност Играчки Детска Огледало

Достапно за вашата нарачка
DEN 703.20
Залиха:

【Мека Штракаат Музичка Играчка】бебето виси играчки со музичка кутија внатре, Притиснете стомакот на симпатична магаре лесно да се игра на музика.И, исто така, тоа правец на свири изградена-во штракаат, тоа ќе го направи звук кога се тресат тоа. 【Добро за Бебето Заби】Нашите кадифен младата штракаат дизајни во клучните форма за бебето да се џвака на.Тоа може да биде суспендиран чисто, безбедно место за бебето непцата. 【Симпатична Животно Кадифен Играчки】Ова бебе штракаат играчки во симпатична магаре дизајн, направен од кадифен ткаенина со PP памук кутии, тоа е светлина со совршена големина за бебето да се одржи и прегратка. 【Преносни Виси Играчка】столче играчки со 2 Велкро на врвот за придава на седиштата во автомобил, колички, колички, кревети, превозници.И лесно да се откажам или да ги симнат.Погоден за години надвор или внатре, за бебе на патување. 【Совршен Бебе Подароци】Музика & светла живописни бои ќе ви помогне бебето да се фокусираат, да го промовира бебето аудитивни и визуелни развој.Тоа е добра бебе салата играчки.одговара за 0-12 месеци детето.Специјален подарок за бебето тушеви, роденден, Децата или Ден Божиќ и нова година. -Здраво!Добредојдовте во мојата продавница!Ви посакувам среќен ден!Најдобрите Подароци за Деца се, Црн петок, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Таткото Ден, Сајбер понеделник, ноќта на Вештерките, Божиќ, денот на Благодарноста, Децата Ден, бадник, Нова Година склопот на подарок.Definetly деца' омилен подарок, родител-дете активности, домашна забава, хоби колекција.【Спецификација】Име на Производ : Бебе кревет bell Product Големина : 24 x 24 cm Product Материјал : заштита на Животната средина високо еластична PP cotton Product Боја : Multicolor Product Употреба : декорација, собирање, забава, gift Applicable возраст :0 - 36 месеци+【Пакување Листа】:1 * Кадифен toys Use сценарио : Бебе соба, за дете што се склопува, затворен pendant, бебе кревет, затворен.【Совети】1. Сите димензии се рачно мери, таму ќе биде малку грешка, бидејќи на екранот и амбиентална светлина се различни, производот сликата ќе има боја разлика.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.2. Секој производ мора да ја помине строга проверка пред да ја напушти фабриката.Вие не имате било какви ризик на обидувајќи се, само верувај дека ние секогаш ќе биде со вас.3. Ако имате било какви прашања, ние ќе се потрудиме без било какви барања.Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата