Hoejtol Притисни Меур Поп Стрес Топката,3D Декомпресија Меур Играчки за Сите Возрасти Ублажување на Стрес, Анксиозност Рака Вежба Алатка (QQ-LH)

Hoejtol Притисни Меур Поп Стрес Топката,3D Декомпресија Меур Играчки за Сите Возрасти Ублажување на Стрес, Анксиозност

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76
Залиха:

?Силика Гел Материјал? : Притисни-Еластична Играчки Направени Од Високо-Одделение Силиконски Материјал Можете Безбедно Да Си Играат Со Децата И Нема Да Предизвика Штета На Децата, Бидејќи Тоа Е Многу Меки И Да Се Чувствува Многу Удобно. ?Исклучителен Дизајн? : Мини Симпатична Силикони Меур Сензорни Играчка, Светло Обоени, Ќе Има Мала Пукање Звук Кога Балон Се Наметнува, Што Е Забавно И Depressurizing. ?Партија Материјали И детски Играчки? : Широко се Користи Во Партијата Игри Или детски Играчки.Тоа Е Исто Така Многу Погоден За Канцеларии И Училишта, Го Дофати И Да Се Намали Напнатоста. ?Партија Материјали И детски Играчки? : Широко се Користи Во Партијата Игри Или детски Играчки.Тоа Е Исто Така Многу Погоден За Канцеларии И Училишта, Го Дофати И Да Се Намали Напнатоста. ?Рака Сатен Тренер? : Балон Кадифен Играчки Не Е Само Декомпресија Играчка, Тоа Е Многу Погодна Како Рака Стискаш Exerciser, На Анксиозност Помош Топка, Или Контрола Strengthener!Мини Fingertip Играчки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата