L'Oreal Професионални Руса Студио Мулти Техники Осветлување Во Прав, 17.60 Унца

L'Oreal Професионални Руса Студио Мулти Техники Осветлување Во Прав, 17.60 Унца

Достапно за вашата нарачка
DEN 1198.80
Залиха:

Оваа прав е специјално адаптирана за да дозволите вашиот colorist да се има флексибилност за да се изврши отворено техники како што се класичен моменти или повеќе физички balayage.Дерматолог за да се тестираат.Се препорачува за секојдневен носат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата