VEGOND 12oz Гимнастик со Капак и Слама Нерѓосувачки Челик Гимнастик Вакуум Изолирани Двоен Ѕид Патување Кафе Кригла 12oz Дете Гимнастик Црна пакет 12

VEGOND 12oz Гимнастик со Капак и Слама Нерѓосувачки Челик Гимнастик Вакуум Изолирани Двоен Ѕид Патување Кафе Кригла

Достапно за вашата нарачка
DEN 1823.76
Залиха:

Нерѓосувачки Челик Гимнастик со Капак и Слама : Направен од 304 18/8 храна одделение од нерѓосувачки челик .Без метален вкус, машина за миење садови безбедно.На капаци користи BPA FREE пластика која е целосно nontoxic.Секој гимнастик доаѓа со 2 обновливи нерѓосувачки челик цевчиња.Двојно ѕидови Кафе Гимнастик : Двојно ѕидови од не ' рѓосувачки челик тело се осигура дека тоа е неверојатно добри во температура заштита.Под нормална температура, на изолирани кафе чувајте ги вашите топла вода за три часа и ладно за девет часа.Боја во Прав Обложени Гимнастик : боени ви дава повеќе боја опции, направи впечаток на вашата среќа примачи.се пот-доказ Дизајн за да бидете сигурни дека вашите раце да останат суви. 12oz Кафе Гимнастик : 12 унца пијат tumblers "телесна висина е 5.1"за",основата е 2.63"" .Тоа одговара на повеќето автомобил чаша носителот и идеален за употреба во текот на долг период на време.Совршен за сите-ден на отворено настани, конференции, деловни патувања,се менуваат и слично. 100% ЗАДОВОЛСТВО - Сите VEGOND TUMBLERS доаѓаат со ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА! 100% Задоволство или вашите пари назад.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата