Пинк Свинче Свиња Главата Мека Топло Памук Помеша Деца се Облекуваат Маскирани погоден за носене Ќебе Бања Крпи Фрли Заврши за Години Дете Девојка Момче Големина Д

Пинк Свинче Свиња Главата Мека Топло Памук Помеша Деца се Облекуваат Маскирани погоден за носене Ќебе Бања Крпи

Достапно за вашата нарачка
DEN 909.60
Залиха:

Полиестер,памук.Машина За Миење. 18.20 Оз.Направен од 80% полиестер 20% памук.Функција на аспираторот и две копчиња за затворање.Супер меки и се одлични рака чувство.Прибл.димензии : 48.98"(W) x 41.26"(H).Машина перат.Печати на овој бања пешкир не е во можност да исчезнат.Маскирани ќебе е голема во големина за да се задржи вашите деца топло, тоа е, исто така, совршена големина за прошетка низ куќата и lounging на троседот, децата да носат хаубата на нивната глава и тоа не влечете на теренот.Достапни во различни слатки и whimsical ликови, оваа атмосфера маскирани фрли го прави секој нап авантура.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата