DYMO LabelWriter 4XL Термички Етикета Печатач (1755120) плус 10 бонус ролни

DYMO LabelWriter 4XL Термички Етикета Печатач (1755120) плус 10 бонус ролни

Достапно за вашата нарачка
DEN 9489.36
Залиха:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Широк формат етикета печатач и етикета пакет опрема вашата канцеларија или превозот центар за печатење на висока јачина на звук поштарина, адреса и да се врати на адреса етикети.Печатење на етикети до 4.16 инчи широка, вклучувајќи 4.1 инчен x 6.275 инчен превозот етикети, магацин етикети, бар-кодот и идентификација етикети, масовно испраќање на етикети и голем број на други голем формат етикети.Заштедите пари со термална технологија на печатење дека отпечатоци без скапи мастило или тонер.Се создаде совршен 4 инчен x 6 инчи само лепило крупните превозот етикети во прецизните количини немаат етикета со отпад.Пакетот вклучува : Label Writer 4 XL печатач, 10 тек на крупните превозот етикети, адаптер, power кабел, USB кабел, quick start водич и DYMO Етикета Софтвер на CD (1755120 & 1744907).Answer : ___________________________ NOTE : Кориснички Упатства (види подолу под Техничка Спецификација) за подобро искористување која е високо препорачливо.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата