JJWC 20-Парче Садови Розова Пластични Десерт Плоча Со Погоден за Булчински Туш и Партија (Боја : А, Големина : Како што е прикажано)

JJWC 20-Парче Садови Розова Пластични Десерт Плоча Со Погоден за Булчински Туш и Партија (Боја : А, Големина :

Достапно за вашата нарачка
DEN 5644.80
Залиха:

Десерт плоча со розово злато rim, стилски и елегантен, додавајќи чувство на модата на вашиот настан без.Лесен за користење : розата злато пластични десерт плоча е погодна за топла и ладна храна.Не се за употреба во микробранови печки и dishwashers.Применливи прилики : розово злато rim пан торта, убава боја, исклучителен дизајн.многу погодни за вашата партија, свадба, церемонијата, роденден, денот на Благодарноста, итн.Десерт плоча со розово злато rim, стилски и елегантен, додавајќи чувство на модата на вашиот настан без .Лесен за користење : розата злато пластични десерт плоча е погодна за топла и ладна храна.Не се за употреба во микробранови печки и dishwashers.Применливи прилики : розово злато rim пан торта, убава боја, исклучителен дизајн.многу погодни за вашата партија, свадба, церемонијата, роденден, денот на Благодарноста, итн.Боја : pink Size : 7.5 инчи за плочи, 8.5 инчи за forks Quantity : 20 Number на корисниците : 10 Occasion : дневна, роденден, свадба, крштевки, партија, ресторан, и сл.Карактеристики : еднократно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата