Водоотпорен Вештачка Елка Складирање Торба - се Вклопува До 7.5 Нога Празник Божиќ Расклопуваат Дрвја, Божиќ Украси Складирање Организаторите Торба (Складирање тор?

Водоотпорен Вештачка Елка Складирање Торба - се Вклопува До 7.5 Нога Празник Божиќ Расклопуваат Дрвја, Божиќ Украси

Достапно за вашата нарачка
DEN 2880.00
Залиха:

ЗАШТИТА И да се ОБЕЗБЕДИ - Божиќ дрво кеси заштита и штит Новогодишни елки од штети, прашина, и штетници; така, тоа е секогаш подготвен да ја покажат.ДИМЕНЗИИ 66.14 X 15.75 X 5.91 инч.Висок квалитет носи торба ви овозможува да се земе вашата стока секаде каде што сакате.Направен од висок квалитет на 1680 D оксфорд ткаенина, отпорен на вода и отпорни на абење.Лесно да се носатОгради компактен да се качи на скутер handlebar, многу погодно.Идеални за патување или за дома чување лесно да се извади, не треба многу простор кога надвор.Водоотпорен,Нула-доказ.Свитлива и Преносни.Спецификација : Боја : Многоцветни Материјал : Оксфорд ткаенина Пакет се Вклучуваат : 1× Storage Bag.

Кон својствата

Color :
Multicolour
Material:
Oxford cloth
Package Include:
1× StorageBag :

Најдобри предлози во категоријата