Пинк Pewter Автентични Black Label Ginny Не Се Лизга Без Метежот Beaded Headband, Се Водат Бенд, Жените Коса, Накит, Една Големина Одговара На Сите - Сребро.

Пинк Pewter Автентични Black Label Ginny Не Се Лизга Без Метежот Beaded Headband, Се Водат Бенд, Жените Коса, Накит,

Достапно за вашата нарачка
DEN 839.76
Залиха:

ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : Ова злато headband детали ред на овален облик на монистра и е украсен со rhinestones и семе мониста да се создаде овој прекрасен дизајн.РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : На Ginny headband е одлична за веднаш создавање прекрасен поглед за свадби, партии, фестивали, или секој ден се носат.НЕ се ЛИЗГА : На Ginny headband е поддржан со не се лизга, не-метежот сомот да се осигура дека headband останува удобно место.ВИСОК КВАЛИТЕТ На : Ginny headband е внимателно рака-направена за да се обезбеди највисок квалитет за години на употреба.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ : Со еластична бенд, оваа headband ќе удобно да се вклопи во било која големина.Headpiece мерки 13" x 0.5".Розова Pewter Автентични Ginny е високо-квалитетни headband дека ќе биде совршен додаток за секоја гардероба.На headband е детални со ред на овален облик на монистра и украсени со rhinestones и семе мониста да се создаде една исклучителна злато дизајн.Тоа е поддржан од страна на не-метежот црн сомот за оптимална удобност.На задната страна на headband е поврзан со двоен црн водат мозок, прилагодливи за да се совршено да се вклопи во вашата глава.Розова Pewter Ginny headband е совршен за свадби, партии, или секој ден се носат.Headband дизајн мерки 13" x 0.5".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата