Апстракт Лавра Сликарство Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај Торбичка, Водоотпорен Кожа Козметички Складирање Компле

Апстракт Лавра Сликарство Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај Торбичка,

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76
Залиха:

На овој Начин Не Треба Да се Погледне За Вашиот Кармин Насекаде.Тоа Може Да Се Случи Кога Патуваат, Да Одат На Забави, Референци, Кои Датираат, Многу Наврати.По Тестирање, Чување на Кармин Кој Подолго Од 7cm Нема да се Лизга Надвор Лесно.Многу мал за да се фрли во вашата чанта или торба.Лесно За Чистење, Само Избришете ја Со Хартиена Крпа.Вие Не Треба Да Носат Огледало И Кармин Одделно, Може да се Комбинираат Двете Заедно.Ако Ви се Допаѓа, да Не го Пропуштите.Малата Големина Е Погодно За Вас Да Се Носи Кога Се Патува.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата