Тепих Бебе Двострано Не Се Лизга Индексирање Игра Рампа Младата Дневна Соба Еколошки Дом Невкусна Влага-Доказ Дете Кат Мат

Тепих Бебе Двострано Не Се Лизга Индексирање Игра Рампа Младата Дневна Соба Еколошки Дом Невкусна Влага-Доказ Дете

Достапно за вашата нарачка
DEN 1804.80
Залиха:

ЕКСКЛУЗИВНО ТЕПИХ-важен партнер во детската соба, ќебе дека евиденција детството пријатели, ќебе, која им овозможува целото семејство да уживаат родител-дете време, и е зголемен многу знаење знае за време на игра.ТЕКСТУРА-двострано вакуум пирамида текстура, се мијат надвор во вакуум под пирамидата текстура, рамномерно распоредени на површината, педалите не се лизга.МАТЕРИЈАЛ-подножјето се чувствува на памук, не само бебето сака мајка, но, исто така, не може да им помогне на тоа, изборот на еколошки LDPE материјали, заштита на животната средина, исто така може да го даде бебето на истата нога се чувствуваат на памук.НЕОГРАНИЧЕНА ЗАБАВА-Нашите теписи се совршени за подобрување на децата рака-око координација, моторните вештини, како да сака да игра и наративна улога игра вештини!Тоа е совршен подарок за празникот на играчки, училиште училница награди, децата smart учење играчки, бебето тушеви, роденден партии и повеќе.РАЗЛИЧНИ МОЖНОСТИ И НОВИ ИСКУСТВА-Ние сме посветени на обезбедување на квалитет на производите, ажурирање и додавање на производи, и можете да продолжите да пребарувате други производи во продавницата.Целосно enveloping на webbing.Меки и удобни webbing обвива целиот перница, ефективно подобрување на аглите' отпорност на триење.Во исто време, единствен и компактен бода направи аглите повеќе лесно се вклопуваат во земјата, спречување на рабовите од вкусовите на бебето и caregiver.Име : Деца Carpet Specification : 180 * 200 * 1cm Material : LDPEPattern : Планините + Plaid Packaging : bag Products вклучуваат : 1-Carpet Note : 1. Поради прирачник за мерење, со дозволени отстапувања е 1-3 см.2. Ве молиме имајте во предвид дека производот може да има мала боја разликата се должи на екранот или други причини.

Кон својствата

180 * 200 * 1cm :
Material:
LDPE
Pattern:
Mountains + Plaid
Packaging:
bag
Products include:
1-Carpet
1. Due to manual measurement, the allowable deviation is 1-3 cm. :
2. Please note that the product may have a slight color difference due to display or other reasons. :

Најдобри предлози во категоријата