Африканските Жени Главата Turban Елегантен Изглед Услужни И Удобно - Бела

Африканските Жени Главата Turban Елегантен Изглед Услужни И Удобно - Бела

Достапно за вашата нарачка
DEN 839.76
Залиха:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% сосема нов и висок квалитет!.Големина : Една големина одговара на повеќето.Класичен turban стил, полна боја, Изгледа добро, да се Спречи вашата глава од добива ладно.Добар подарок за вашето семејство и пријател, кој има потреба од тоа.Прилагодливи авто gele може да се соберат различни главата.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитет!Големина : Една големина одговара на повеќето Класични turban стил, полна боја, Изгледа добро, да се Спречи вашата глава од добива ладно добар подарок за вашето семејство и пријател, кој има потреба од тоа.Стил : Мода Прилагодливи авто gele може да се соберат различни главата Мода фан форма стил gele Тоа е веќе Направен за лесно се носат на главата ЗАБЕЛЕШКА : се Должи на разликите помеѓу следи ја прикажува вистинската боја може да се разликува малку од сликата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата