QFFL Ѕид Полиците, Плоштад во Постоечкиот Дрвени Полици за Дневна Соба и Спалната соба Бања -2 Боја се Опционални (Боја : A)

QFFL Ѕид Полиците, Плоштад во Постоечкиот Дрвени Полици за Дневна Соба и Спалната соба Бања -2 Боја се Опционални

Достапно за вашата нарачка
DEN 631.20
Залиха:

★Цврсто Дрво Материјал : 100% Природни борови, површина е мазна, која се користи вода-базирани боја, мирис, анти-стареењето, не исчезнат. ★Супериорен Капацитет:секоја полица е цврсти доволно нуди вчитување капацитет до 30kgr.,Продавница, да се организираат и да се прикаже вашиот Dvd, Blu-ray, и книги.Лесно да се најде она што го барате за секој пат кога ќе сакате да се забавува себе си. ★ Лесно Да се Соберат : Овие дрво заврши ѕид полици вклучува хардвер монтажа комплет и настава за лесно да се соберат.Само fix со завртки предвидени, овие ѕид полиците се подготвени да се облекуваат вашиот дом и животни средини. ★Погодни за сите ѕид освен гипс картон ѕидовите : нашите полици се Погодни за повеќето видови на ѕидови освен гипс картон ѕидовите,тие се цврсти доволно ако се инсталира правилно. ★Лебди Полици : Екран поставен showpieces, украсни предмети, како и други ценети имот нудејќи функционална складирање со дрвени прикаже полици.Намалување на нередот и да го истакнете вашиот селски décor, додека одржување на сè организирани. Лебдечки Полиците се совршени за прикажување на вашите омилени книги, колекционерски предмети, фотографии, играчки, награди, ЦД-а, видео записи, украсни предмети и повеќе.-Декоративни & Функционална Апликација,-Име на Производ : Дрвени Ѕид Полиците-Боја : Дрво Боја-Материјал : Цврсто Дрво (100% Природни борови)-Одбор Дебелина : 1.7 cm/0.66 inchdepth:9cm/3.5 инчен-Пакет Содржина : збир на Дрвени Ѕид Полици(не вклучувајќи декорации)-По-Продажба на Услуги : Ако имате некои проблеми во врска со производот, ве молиме ни e-mail прво, ние ќе ви одговори и да ви понуди soluiton во 24 часа.Белешки : Подготовка на електрична вежба、молив и чекан за да се олесни собранието.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата