Yx-отворено Montessori Бебе Рака фаќање на Топката Наставата помош,4-Month-Стар Деца Нога Удар Pendant Топката,рачно изработени Памук Топката Играчки,Сина

Yx-отворено Montessori Бебе Рака фаќање на Топката Наставата помош,4-Month-Стар Деца Нога Удар Pendant Топката,рачно

Достапно за вашата нарачка
DEN 2046.96
Залиха:

Производ материјал : производот се користи високо-квалитетни чисто памучен материјал, рачно изработени, светли бои, еколошки и нема мирис, бебињата може да се игра со доверба.Montessori наставни помагала : позема шарени топки, многу класична настава помош за новороденчињата, виси удари од 0-4 месеци, вежби големи движења на нозете, деца од јули до август се користи за да се обучуваат маратон.Како да се игра 1 : Нека детето лежи на грб на активност мат, можете да ги закачам на готовиот топката, кога детето удари со нозе за да му помогнат на детето нога движење развој, звукот на камбаните се дава на детето аудитивни текст.Како да се игра 2 : Кога детето е практикување на индексирање на стомакот, се стави на топката во предниот дел на детето и да се тркалаат тоа малку да го привлечат вниманието на детето и да го насочуваат детето за да се искачи напред.По-продажбата на услугата : По приемот на стоката, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме посветени на обезбедување на вас со најдобрите шопинг искуство.Производ материјал : производот се користи високо-квалитетни чисто памучен материјал, рачно изработени, светли бои, еколошки и нема мирис, бебињата може да се игра со confidence Montessori наставни помагала : позема шарени топки, многу класична настава помош за новороденчињата, виси удари од 0-4 месеци, вежби големи движења на нозете, деца од јули до август се користи за да се обучуваат climbing How да се игра 1 : Нека детето лежи на грб на активност мат, можете да ги закачам на топката заврши, кога детето удари со нозе за да му помогнат на детето нога движење развој, звукот на камбаните се дава на детето аудитивни input How да се игра 2 : Кога детето е практикување на индексирање на стомакот, се стави на топката во предниот дел на детето и да се тркалаат тоа малку да го привлечат вниманието на детето и да го насочуваат детето за да се искачи forward After-продажбата на услугата : По приемот на стоката, ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, ние сме посветени на обезбедување на вас со најдобрите трговски experience Montessori рака-око координација наставни помагала : рака фаќање на обоени balls Material : Cotton Applicable возраст : почнувајќи од 4 months Product дијаметар : 12 cmcolor : сина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата